Zapraszamy do udziału w konkursie

Klub Gaja serdecznie zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym, którego tematem przewodnim jest Lipa św. Jana Nepomucena z Dulczy Wielkiej, zwyciężczyni konkursu Klubu Gaja Drzewo Roku 2020. W lutym przyszłego roku zwycięska lipa będzie ubiegała się nagrodę w konkursie europejskim. Mamy nadzieję, że nadesłane na konkurs prace plastyczne rozsławią naszą kandydatkę nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie i pomogą jej w zdobyciu tytułu Europejskiego Drzewa Roku 2021.

Konkurs pt. „Lipa św. Jana Nepomucena z Dulczy Wielkiej drzewem Europy 2021”, organizowany jest przez Ligę Ochrony Przyrody Okręg Podkarpacki przy współpracy z Nadleśnictwem Mielec,  Nadleśnictwem Dąbrowa Tarnowskan oraz Urzędem Miejskim w Radomyślu Wielkim.

Informacje o Lipie św. Jana Nepomucena z Dulczy Wielkiej oraz jej zdjęcia, które mogą posłużyć jako inspiracja podczas tworzenia prac plastycznych, można znaleźć m.in. na stronach internetowych:

http://drzeworoku.pl/?tree=1#section-7
https://www.lop-podkarpackie.pl/

a także na profilach facebookowych: Nadleśnictwa Mielec, Ligi Ochrony Przyrody Okręgu Podkarpackiego w Rzeszowie, Lipy św. Jana Nepomucena, a także historyka i regionalisty Andrzeja Ziobronia.

Tematyka prac:
• Moja wizja Lipy św. Jana Nepomucena z Dulczy Wielkiej jako europejskiego Drzewa Roku;
• Przedstawiam Europejczykom Lipę św. Jana Nepomucena z Dulczy Wielkiej.

Kategorie wiekowe:
• 5-6 lat
• 7-9 lat
• 10-15 lat
• 16 lat i więcej.

Termin nadsyłania prac: 15.01.2021.

Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe!

Szczegóły dotyczące konkursu – regulamin wraz załącznikiem dostępne są na stronie LOP Okręg Podkarpacki >>>

 

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

Ten wpis umieszczono w kategorii Bez kategorii. Zarówno komentarze jak i trackbacki są aktualnie wyłączone
  • Polub nas na Facebook

    Facebook Pagelike Widget