Przyłącz się do programu

Szanowni Państwo

W imieniu Klubu Gaja serdecznie zapraszam Państwa do udziału w 21. edycji Święta Drzewa

W ciągu 20 lat Święta Drzewa, dzięki  zaangażowaniu ponad 800 000 osób posadziliśmy ponad 1 000 000 drzew i krzewów, zrobiliśmy blisko 1800 schronień/budek lęgowych dla zwierząt i zebraliśmy ponad 5700 ton makulatury, odkryliśmy ponad 180 niezwykłych drzew ważnych dla społeczności lokalnych w konkursie Drzewo Roku.

Każdy może przyłączyć się do Święta Drzewa, posadzić drzewo czy krzew i dopisać je do licznika .

Program zachęca do podjęcia rzeczywistych działań na rzecz ochrony środowiska i klimatu – sadzenia i ochrony drzew. Program jest otwarty dla wszystkich. Przyłączają się do niego placówki oświatowe i wychowawcze, samorządy, instytucje, organizacje, firmy i osoby prywatne.

Święto Drzewa to także interesujące konkursy: Czarodziejskie Drzewo i Drzewo Roku oraz akcja „Zbieraj makulaturę, ratuj konie”. Nagrody wręczane są laureatom w  Warszawie podczas inauguracji kolejnej edycji Święta Drzewa, z udziałem przedstawicieli Urzędu Miasta Warszawy, partnerów i ambasadorów Święta Drzewa.

ZGŁOŚ SIĘ DO UDZIAŁU W PROGRAMIE  ŚWIĘTO DRZEWA >>>

ZGŁOŚ UDZIAŁ W AKCJI „ZBIERAJ MAKULATURĘ, RATUJ KONIE” >>>

Wszyscy, którzy zgłoszą swój udział w Święcie Drzewa otrzymają drogą elektroniczną materiały tegorocznej edycji programu.

UWAGA!

Zgłoszenia do konkursów Święta Drzewa prosimy przesyłać na formularzach zgłoszeniowych (do pobrania na stronie www.swietodrzewa.pl w zakładce Konkursy

Terminy nadsyłania zgłoszeń do konkursów:  

Konkurs Drzewo Roku  do 30 listopada 2023

Konkurs Czarodziejskiego Drzewa  do 30 listopada 2023

 
w imieniu Klubu Gaja
Prezes Jacek Bożek

  • Polub nas na Facebook

    Facebook Pagelike Widget