Świąteczna zbiórka i podziękowania od Normana!

16 -letni Norman to jeden z 60 koni uratowanych przez Klub Gaja. Przez wiele lat pracował jako koń terapeuta. Niestety w lutym 2016 roku podczas pobytu na padoku złamał nogę i wydawało się, że jego dni są policzone. Pilna konsultacja z weterynarzami ortopedii z SGGW w Warszawie, pozwoliła na zmianę decyzji i darowanie mu życia po raz kolejny. Długotrwałe leczenie pomogło Normanowi wrócić do zdrowia. Jednak już na zawsze będzie wykluczony z pracy i wymagać będzie stałej opieki lekarza weterynarii oraz kowala. Na szczęście na jego drodze znowu stanęli wspaniali ludzie – opiekunowie wirtualni, którzy na co dzień dbają o jego zdrowie i kondycję. 

Zbiórka Bożonarodzeniowa 2023 na rzecz Normana już rozpoczęta!

Jak co roku w grudniu w Accenture Polska https://www.facebook.com/AccentureKariera odbył się świąteczny kiermasz oraz aukcje, podczas których były zbierane fundusze na wsparcie dla Normana na przyszły 2024 rok. W czasie kiermaszu można było nabyć gadżety Accenture, a także ręcznie robione dekoracje świąteczne. Na głodomorków czekały przepyszne ciasta oraz przygotowywane na miejscu gofry i tosty. Podczas aukcji można było wylicytować „Dzień w stajni” z końmi Polly i Fleszem, z którymi szczęśliwiec będzie mógł spędzić wyjątkowy dzień pod okiem Agnieszki Podgórskiej – pracownika firmy Accenture, która jest darczyńcą tego przedsięwzięcia. W aukcji można było też wylicytować „Podkowę z ręcznie wykonanym Mikołajkiem” – autorstwa Kayi Podgórskiej – córki pracownika Accenture. Na aukcje trafiły też podarowane przez Klub Gaja 3-zestawy zawierające: T-shirt z Pegazem, torbę na zakupy oraz 3 książki o tematyce ekologicznej – „Człowiek i pies”, „Jak uratować rzekę”, „Ekologia wyzwaniem XXI wieku” z dedykacją Jacka Bożka – założyciela i lidera Klubu Gaja. Wszystkie środki pozyskane ze świątecznej inicjatywy organizowanej przez pracowników Accenture na rzecz Normana już zaczęły napływać do jego skarbonki, aby mógł przetrwać w zdrowiu zbliżający się 2024 rok.

 Świąteczne podziękowania od Normana!

Z całego mojego końskiego Serca pragnę podziękować pracownikom firmy Accenture Polska https://www.facebook.com/AccentureKariera za zbiórki Bożonarodzeniowe na moją rzecz oraz opiekę wirtualną pracowników tej firmy: Moniki Tomaszewskiej i Pauliny Grzesińskiej-Mrozek.

Dzięki Waszemu wsparciu i środkom zebranym dla mnie pod koniec 2022 roku – kwota 5,900 zł mogłem sobie pozwolić w roku 2023 na:

– opłaty związane z utrzymaniem i wyżywieniem (siano, owies i słoma)

– kontrolną wizytę weterynarza ortopedy (wykonane zostały: zdjęcia rtg przednich kopyt, zesztywnienia stawu pęcinowego oraz usg z dopplerem żyły szyjnej),

– 6x werkowanie kopyt (jestem pod opieką kowala Marcina Iwanowskiego),

– musli uzupełniające z mikro i makroelementami jako dodatek do owsa,

– suplementację selenu wg zaleceń,

– preparat wspomagający zdrowie kopyt,

– maść Lioton1000,

– pasty na odrobaczanie,

– spreje na owady.

Dziękuję także Idzie Gałaszewskiej-Bogusz,  https://www.facebook.com/ida.galaszewska.bogusz która od ponad 6 lat jako pierwsza wirtualna opiekunka w Klubie Gaja wspiera mnie comiesięcznymi wpłatami, a tym samym moje utrzymanie.

Jesteście wspaniali! Dzięki Waszemu wsparciu i ogromnej empatii pomimo mojej dysfunkcji związanej z zesztywnieniem stawu pęcinowego mogę żyć w pełnej sprawności i bez bólu.

Pięknie Wam dziękuję Kochani za magiczny okres przedświąteczny i życzę pogodnych i pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego 2024 Roku. Wierzę, że całe dobro, które płynie od Was do Was powróci.

Wesołych Świąt!
Wasz  Norman

 

 
 
 
 
Ten wpis umieszczono w kategorii ratuj konie, Zbieraj makulaturę, ratuj konie. Zarówno komentarze jak i trackbacki są aktualnie wyłączone
  • Polub nas na Facebook

    Facebook Pagelike Widget