Przyłącz się do nas

Zostań wolontariuszem Klubu Gaja. Potrzebujemy Twojej pomocy i zaangażowania. Im będzie nas więcej, tym więcej zwierząt uda się uratować i w większym stopniu zadbać o środowisko naturalne.


Przyłącz się  do naszych akcji, kampanii i programów

Weź udział w naszych akcjach i programach m.in. Dzień Praw Zwierząt, Święto Drzewa, Zaadoptuj rzekę i działaj razem z nami na rzecz poprawy losu zwierząt, sadzenia drzew i ochrony rzek. Zapraszamy do współpracy osoby indywidualnie, placówki oświatowe, instytucje i firmy, którym nie jest obojętny los środowiska naturalnego i chcą zadbać o otaczający nas świat. Zbieraj podpisy pod petycjami, rozdawaj materiały Klubu Gaja, zaproś nas z wykładem lub wystawą, polecaj nasze kampanie i programy.

Zachęcamy Cię do przyłączenia się do zbiórki surowców wtórnych, dzięki czemu możemy uratować konie przeznaczone na rzeź lub hodowane w niehumanitarnych warunkach. Dołącz do naszych akcji Zbieraj makulaturę, ratuj konie oraz Zbieraj kartridże, ratuj konie.  W ten sposób pomagasz innym i chronisz środowisko naturalne. Dzięki zaangażowaniu w akcje wielu Polaków 60 koni znalazło nowy dom i opiekę.

Przyłącz się do nas w Internecie

Tworzymy Pokolenie Eko XXI wieku – społeczność, której bliskie są sprawy środowiska naturalnego i ochrony zwierząt. Dołącz do nas na Facebooku. Ściągaj z naszych stron internetowych i Facebooka i udostępniaj znajomym nasze bannery, teksty, zdjęcia. Promuj akcje i kampanie Klubu Gaja poprzez strony internetowe i portale społecznościowe, tak aby jak najwięcej osób mogło się do nich przyłączyć i wspólnie zmieniać świat na lepszy.

Pomóż nam zdobywać fundusze

Pomagaj w informowaniu o Klubie Gaja, naszej działalności i akcjach oraz o możliwości wspierania naszych działań poprzez przekazanie 1% podatku, stałe polecenie zapłaty, darowizny i payroll. Poszerzając krąg sympatyków Klubu Gaja i pozyskując nowych darczyńców możemy realizować nasze kampanie: skutecznie chronić przyrodę i ratować zwierzęta.

Aby otrzymywać od nas ważne informacje na temat działalności Klubu Gaja i podejmowanych przez nas inicjatyw, wystarczy wejść na naszą stronę internetową www.archiwum.klubgaja.pl i wpisać swój email.

  • Polub nas na Facebook

    Facebook Pagelike Widget