O nas

Klub Gaja jest jedną z najstarszych, wiodących, polskich organizacji społecznych zajmujących się ochroną środowiska naturalnego i prawami zwierząt. Został założony w 1988 roku przez Jacka Bożka, który jeszcze w systemie komunistycznego zniewolenia zdecydował się na utworzenie niezależnej organizacji ekologicznej. Misją Klubu Gaja jest ochrona naszej planety Ziemi – Gai oraz zachowanie środowiska naturalnego i różnorodności biologicznej dla nas i dla przyszłych pokoleń.

Jesteśmy zespołem, który wspólnie pracuje od wielu lat. W naszej pracy staramy się być wytrwali i skuteczni dlatego nasze działania przynoszą konkretne rezultaty. Klub Gaja to nie tylko zespół ale także Krąg Przyjaciół: ludzie, organizacje, instytucje i firmy, wszyscy, którzy nas wspierają i włączają się w nasze działania. Dziękujemy!

Od 2004 roku Klub Gaja posiada status organizacji pożytku publicznego, zarejestrowany jest w KRS pod numerem 0000120069. Klub Gaja nie prowadzi działalności gospodarczej. Działamy dzięki dotacjom, wsparciu darczyńców oraz wpłatom z 1% podatku.

Czytaj więcej –  http://www.klubgaja.pl

  • Polub nas na Facebook

    Facebook Pagelike Widget