Konkurs Ucz się z klimatem – przedłużamy termin nadsyłania zgłoszeń!

Klub Gaja informuje, że termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu „Ucz się z klimatem” został przedłużony do 15 marca 2012.

Konkurs „Ucz się z klimatem” organizowany jest w ramach programu Święto Drzewa. Jego przedmiotem jest scenariusz lekcji – dowolnego przedmiotu – wzbogacający tradycyjny program nauczania o informacje nt. roli drzew w ekosystemach, ochronie klimatu i zapobieganiu powodziom. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy nauczyciele, wychowawcy, metodycy, a także osoby zainteresowane edukacją dzieci i młodzieży.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie przez jego uczestników scenariusza lekcji na formularzu zgłoszeniowym na adres e-mail: klubgaja@klubgaja.pl ( w temacie wiadomości prosimy  wpisać „Konkurs Ucz się z klimatem”) lub w formie wydruku i zapisu elektronicznego na opisanej płycie CD, na adres: Klub Gaja, ul. Parkowa 10, 43-365 Wilkowice ( na kopercie prosimy umieścić dopisek „Konkurs Ucz się z klimatem”).

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy do pobrania  na: http://swietodrzewa.pl/?page_id=228

Konkurs Ucz się z klimatem  jest częścią projektu Święto Drzewa,  który został dofinansowany przez Narodowy Fundusz  Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

 

Ten wpis umieszczono w kategorii Ucz się z klimatem. Zarówno komentarze jak i trackbacki są aktualnie wyłączone
  • Polub nas na Facebook

    Facebook Pagelike Widget