Pegaz i White Lady trenerami

Konie to wspaniali nauczyciele, doskonale wyczuwają ludzkie intencje, emocje a nawet myśli, które człowiek podświadomie przekazuje poprzez mowę ciała. Podczas zajęć z końmi uczymy się efektywnej komunikacji, mierzymy się ze swoimi słabościami, lękami i doświadczamy własnych emocji. Pegaz i White Lady, konie uratowane przez Klub Gaja, zostały trenerami w Equesta Horse Coaching. 

Zapraszamy na warsztat z końmi trenerami. Organizatorzy poruszą kwestie: Czym jest bycie w relacji? Czego w niej oczekuję? Jak się w niej komunikuję? Czy moje potrzeby są w mojej relacji jasno wyrażane? Czy dostrzegam i uwzględniam potrzeby drugiej strony? Konie będą towarzyszyć uczestnikom spotkania w tej podróży do wnętrza siebie.

Pegaz i White Lady "badają" stadoWarsztat odbędzie się 6 maja w godzinach 10.00-17.00 w Ośrodku Jeździeckim Chrząstawa Wielka. Więcej informacji na fanpagu Equesta Horse Coaching >>>>>

Praca nad sobą jest najtrudniejszą, dobrze jest mieć nauczycieli, którzy są tak wyrozumiali i bezkrytyczni jak konie. Oddają siebie. Pegaz I White Lady są zupełnie od siebie różne pod względem charakteru i oczekiwań względem siebie jak i człowieka dlatego wspólnie tworzą tak niesamowity twór, który nam ludziom, może pomóc w samopoznaniu – mówi Jagoda, opiekunka Pegaza i White Lady, wolontariuszka Klubu Gaja.

Spotkanie odbywać się będzie na hali i na dworze. Prowadzone będzie zgodnie ze standardami innowacyjnej metody pracy z końmi – trenerami, wspierającej rozwój osobisty i organizacji, powstałej i rozwijanej w Niemczech i Stanach Zjednoczonych – Horse Assisted Education. Ćwiczenia odbywać się będą w parach koń – człowiek i zostaną przeanalizowane w oparciu o narzędzia coachingu grupowego. Dodatkową korzyścią jest będzie obserwacja własnych interakcji z koniem podczas odtwarzania nagrania video.

Jest to trzecie spotkanie z cyklu, w którym wraz z organizatorkami szkoleń Equesta Horse Coaching Joanną Szypułą i Elizą Skórczyńską zapraszamy do uczenia się nowych umiejętności i poszerzania własnej świadomości poprzez kontakt i trening z koniem. Kolejne moduły spotkań z końmi organizowane będą już niebawem, a ich tematy to: bycie autentycznym, wyrażanie siebie, komunikacja, kreatywność i radzenie sobie ze stresem. Konie z Equesta Horse Coaching lubią ludzi i są przyjaźnie nastawione. Podczas warsztatu nie wsiada się na konie, nie jest też potrzebna żadna wiedza jeździecka.

Poznaj historię Pegaza >>>>>

Przeczytaj o naszych działaniach na rzecz ratowania koni >>>>>

Wesprzyj konie Klubu Gaja: 

1 procent dla koni

 

Ten wpis umieszczono w kategorii Ciekawostki, ratuj konie, Wydarzenia, Zbieraj makulaturę, ratuj konie i otagowano jako , , , , , , , , . Zarówno komentarze jak i trackbacki są aktualnie wyłączone
  • Polub nas na Facebook

    Facebook Pagelike Widget