Pokaż swoje ulubione drzewo!

Pierwszy tydzień głosowania na Drzewo Roku 2016 już za nami. Zachęcamy do poznawania niezwykle interesujących historii drzew biorących udział w konkursie i głosowania na swoich faworytów na stronie www.drzeworoku.pl . Równocześnie zachęcamy wszystkich miłośników drzew do fotografowania się ze swoimi ukochanymi drzewami i przysyłania do nas zdjęć.

Jola i topola. Fot. Grzegorz Migdał.Dołącz do grona miłośników drzew. Pokażmy,  że drzewa są dla nas ważne, że są częścią naszej historii, dlatego należy im się szacunek i ochrona. Każdy kto sfotografuje się ze swoim ulubionym drzewem, podpisze je i wyśle do Klubu Gaja na adres e-mail: klubgaja@klubgaja.pl lub poprzez wiadomość na  Facebooku, weźmie udział w konkursie. Wszystkie zdjęcia nadesłane przez Was znajdą się w albumie na Facebooku Klubu Gaja, a autor najciekawszego podpisu pod zdjęciem otrzyma nagrodę – torbę Klubu Gaja z zestawem książek. Konkurs trwa do końca czerwca.

W finałowej 16. drzew tegorocznego konkursu Drzewo Roku,  które powalczą o tytuł Drzewa Roku 2016 znalazło się 5 dębów i 5 lip oraz grab, grusza, sosna, głóg, platan i surmia. Które drzewo zwycięży? Wszystko zależy od Waszych głosów! Głosować można przez cały czerwiec.

Głosować można równocześnie na dwa sposoby – poprzez stronę internetową oraz wysyłając SMS.  Po zakończeniu głosowania suma głosów otrzymanych w obu głosowaniach przez poszczególne drzewa wyłoni zwycięzcę konkursu Drzewo Roku 2016.

Głosowanie internetowe – możesz zagłosować tylko jeden raz z danego adresu e-mail na  www.drzeworoku.pl

Głosowanie SMS – możesz zagłosować wielokrotnie – więcej informacji na  http://drzeworoku.pl/glosowanie-sms.html

Zapraszamy do głosowania!

Jeśli podoba Ci się idea konkursu i chcesz aby odbywały się  jego kolejne edycje możesz pomóc wpłacając dowolną kwotę na organizację konkursu:

przekaż darowiznę

 

Biorąc udział w konkursie „Pokaż swoje drzewo” wyrażacie zgodę na przetwarzanie Waszych danych osobowych na potrzeby konkursu oraz na publikację zdjęć na fanpagu Facebook Klubu Gaja oraz na www.klubgaja.pl i www.swietodrzewa.pl . Dane te są przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29. sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku Nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami).

 

Ten wpis umieszczono w kategorii Drzewo Roku, Konkursy i otagowano jako , , , , , , , . Zarówno komentarze jak i trackbacki są aktualnie wyłączone
  • Polub nas na Facebook

    Facebook Pagelike Widget