Uczennice z 6a pomagają w rehabilitacji Normana

W piątek (2 grudnia) uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 55 im. Eugeniusza Lokajskiego z Łodzi z klasy 6a, które szczególnie się wyróżniły w szkolnej akcji „Pomagamy Normanowi” uczestniczyły w ostatnim dniu zabiegów rehabilitacyjnych Normana prowadzonych przez p. Aleksandrę Sałacińską Equi Care Fizjoterapia Koni w Stajni Malwina. Klub Gaja dziękuje za pomoc i zaangażowanie!

Norman przywitał dziewczyny bardzo przyjacielsko. Było karmienie koni w stajni, czyszczenie, spacer z Normanem poza stajnią, nauka profesjonalnego masażu oraz pokaz zabiegów: laseroterapia i kinesiology taping. Nie zabrakło też jazdy konnej dla zaawansowanych dziewczyn oraz nauki anglezowania dla początkujących na Miśku z profesjonalnym Instruktorem – Andrzejem Krajewskim. Na zdjęciach fotorelacja z tak pozytywnej dawki wrażeń.

Uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 55 im. Eugeniusza Lokajskiego z Łodzi z klasy 6a po poznaniu historii Normana, który w lutym tego roku złamał nogę, postanowiły mu pomóc. Zorganizowały szkolną akcję „Pomagamy Normanowi”, podczas której miała miejsce zbiórka niezbędnych maści i środków opatrunkowych oraz promowały zbiórkę Klubu Gaja prowadzoną na portalu siepomaga.pl/Norman. Dziewczynki zaangażowały również dzieci i ich opiekunów z dwóch łódzkich przedszkoli, a najmłodsi uczniowie i uczennice z kasy 1d SP nr 55 z transparentami wspomagali działania. Klub Gaja gratuluje akcji i dziękuje za wsparcie!

Nadal trwa akcja „Cała Polska pomaga Normanowi”, każdy, kto zechce wesprzeć leczenie Normana po rekonwalescencji (np. kontrolne prześwietlenia rtg, wizyty kowala, specjalistyczną paszę: otręby ryżowe, otręby pszenne, wysłodki buraczane, witaminy, sieczkę z lucerny;) może przekazać darowiznę na konto Klubu Gaja 90 2030 0045 1110 0000 0067 3120 z dopiskiem: leczenie Normana lub na portalu siepomaga.pl/Norman.

Norman poszukuje opiekuna/ów do adopcji wirtualnej. Adopcja wirtualna, czyli adopcja na „odległość” to forma pomocy zwierzętom uratowanym przez Klub Gaja, polegająca na stałych, comiesięcznych wpłatach przeznaczonych na ich utrzymywanie i leczenie. Dzięki takiej pomocy możliwe jest pokrycie kosztów związanych z wynajęciem pensjonatu (boksu) dla koni, pokrycia kosztów wyżywienia, pielęgnacji czy opieki weterynaryjnej dla uratowanych zwierząt. Opiekunem wirtualnym może zostać osoba prywatna, grupa osób, firma, przedszkole, szkoła lub klasa, instytucja administracji publicznej, fundacja, stowarzyszenie czy klub sportowy. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 33 812 36 94 lub e-mail: klubgaja@klubgaja.pl.

Przeczytaj więcej na http://klubgaja.pl/pomagamy-zwierzetom/konie

Wesprzyj nasze działania:

przekaż darowiznę

Ten wpis umieszczono w kategorii Newsy, ratuj konie, Wydarzenia i otagowano jako , , , , , . Zarówno komentarze jak i trackbacki są aktualnie wyłączone
  • Polub nas na Facebook

    Facebook Pagelike Widget