Suplementy dla staruszka

Zbieramy środki na suplementację dla naszych podopiecznych koni. Staruszki wymagają stałej opieki, suplementacja w ich wieku i przy towarzyszących im chorobach jest nieunikniona.

Kasia potrzebuje preparatu na stawy, niestety zwyrodnienia dokuczają jej bardzo mocno, szczególnie teraz w okresie, gdy zaczyna robić się chłodniej i wilgotniej. Pegaz czeka na zioła na górne drogi oddechowe. Powoli zbliżamy się do okresu grzewczego. Smog… Dla konia z astmą nie jest to najlepszy czas. Lady potrzebuje wsparcia kopyt po przebytym ochwacie. A to tylko wierzchołek „góry lodowej”…

Prosimy o pomoc, staramy się opiekować naszymi końmi, najlepiej jak potrafimy! Jest to możliwe tylko dzięki Wam i waszej hojności! Pomagajmy!

Klub Gaja uratował 60 koni, niektóre hodowane były na mięso i miały trafić do rzeźni. Nadal potrzebują pomocy. Wymagają szczególnej opieki i leczenia ze względu wiek, stan zdrowia, urazy fizyczne i psychiczne. Prosimy o pomoc. Klub Gaja jest organizacją pożytku publicznego. Konie ratujemy tylko dzięki hojności Darczyńców. Prosimy o pomoc, każda wpłata się liczy. 

LINK DO ZBIÓRKI >>>

Ten wpis umieszczono w kategorii Zbieraj makulaturę, ratuj konie. Zarówno komentarze jak i trackbacki są aktualnie wyłączone
  • Polub nas na Facebook

    Facebook Pagelike Widget