A Ty, masz już zakładki Klubu Gaja?

Jeszcze tylko miesiąc na rozliczenie podatku dochodowego za rok 2014. Każdy może przeznaczyć 1% swojego podatku na dowolny cel. Klub Gaja zachęca do przekazania go na działania związane z ochroną zwierząt i przyrody – wystarczy w rozliczeniu wpisać numer KRS 0000120069.

Na potrzeby kampanii 1 % dla przyrody i zwierząt Klub Gaja przygotował praktyczne zakładki do książek. Zamieszczone na nich zdjęcia i informacje w najlepszy sposób pokazują jak wykorzystujemy przekazany nam 1 % podatku. Zakładki można rozdać znajomym, zanieść do firmy czy instytucji.

Aby otrzymać zakładki z wizerunkami uratowanych przez Klub Gaja zwierząt prosimy o informacje na adres klubgaja@klubgaja.pl, w treści e-maila podając dane do wysyłki i ilość zakładek jaką chcieliby Państwo otrzymać. Zakładki można rozpowszechnić wśród znajomych, przyjaciół, współpracowników czy rodziny aby każdy dowiedział się, że może przekazać swój 1% podatku na ratowanie zwierząt i ochronę przyrody. Mogą Państwo przekazać 1% na działania Klubu Gaja rozliczając się za pomocą Bezpłatnego Programu PIT lub w deklaracji PIT wpisując nasz KRS: 0000120069.

Zakaładki do książekTo dzięki wsparciu darczyńców, sympatyków i przyjaciół Klub Gaja może od 27 lat realizować rzeczywiste działania na rzecz środowiska naturalnego i poszanowania praw zwierząt. Dzięki Państwa wsparciu i naszej wspólnej pracy w 2014 roku m.in.:

  • uratowaliśmy cztery kolejne konie przeznaczone na rzeź, chore i zaniedbane – Antałka, Parkura, Gasa i Dancer Wild, pomagaliśmy także w leczeniu i utrzymaniu ponad 20 koni Klubu Gaja znajdujących się w adopcji,
  • pomagaliśmy zwierzętom i podejmowaliśmy interwencje m.in. w sprawie koni w Morskim Oku, karpi, płazów, bobrów, kormoranów i bączków, wsparliśmy także budowę specjalistycznej woliery dla ptaków wymagających rehabilitacji i opieki,
  • pomagaliśmy obywatelom, udzielając ponad 300 porad dotyczących ochrony zwierząt i przyrody,
  • zebraliśmy blisko 350 ton makulatury w akcji „Zbieraj makulaturę, ratuj konie”,
  • posadziliśmy ponad 130 tysięcy drzew w ramach programu Święto Drzewa,
  • otoczyliśmy opieką ponad 130 rzek, potoków, stawów, jezior w 167 miejscach w Polsce w ramach programu Zaadoptuj rzekę,
  • ponad 130 tysięcy osób podjęło razem z nami realne działania dla przyrody i zwierząt uczestnicząc w naszych programach, akcjach i kampaniach. Dziękujemy!

Mogą Państwo przekazać na działania Klubu Gaja rozliczając się za pomocą Bezpłatnego Programu PIT lub w deklaracji PIT wpisując nasz KRS: 0000120069.

Mogą Państwo także wesprzeć nas darowizną >>>

Więcej informacji na:   www.klubgaja.pl   www.swietodrzewa.pl   www.zadoptujrzeke.pl

Ten wpis umieszczono w kategorii Newsy, Wydarzenia i otagowano jako , , , , , , , , , , , , . Zarówno komentarze jak i trackbacki są aktualnie wyłączone
  • Polub nas na Facebook

    Facebook Pagelike Widget