Komunikat w sprawie konkursów programu Święto Drzewa

Klub Gaja informuje, że podsumowanie 13. edycji Święta Drzewa oraz lista laureatów konkursów „Zbieraj makulaturę, ratuj konie” oraz „Czarodziejskie Drzewo” zostanie opublikowana na początku września 2016r. na stronach internetowych www.swietodrzewa.pl oraz www.klubgaja.pl.

Wręczanie nagród "Czarodziejskiego Drzewa" - Warszawa 2015r. Fot. Klub Gaja.Realizowany przez Klub Gaja od 2003 roku program Święto Drzewa to szeroka edukacja na temat rozwoju zrównoważonego i zmian klimatu, twórcza współpraca i działania praktyczne – sadzenie i ochrona drzew. W ten sposób społeczności lokalne w całym kraju podejmują się konkretnych działań dla środowiska naturalnego i wspólnego dobra.

Uczestnicy obu konkursów przysłali do Klubu Gaja bardzo wiele interesujących sprawozdań, w  których opisują swoje działania z zakresu sadzenia i ochrony drzew oraz  prowadzenia akcji zbiórek makulatury. Niejednokrotnie czytając sprawozdania, członkowie komisji nie kryli wzruszenia i podziwu dla organizatorów lokalnych akcji, dzieci i młodzieży uczestniczącej w działaniach na rzecz pomocy koniom czy ochrony drzew.

Najciekawsze działania w ramach Święta Drzewa Klub Gaja nagradza statuetkami Czarodziejskiego Drzewa i Pegaza, które laureaci 13. edycji programu otrzymają już 10 października 2016 podczas inauguracji Święta Drzewa w Bibliotece Narodowej w Warszawie. Z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie wyników i już zapraszamy do udziału w kolejnej, 14. edycji programu – mówi Jolanta Migdał, koordynatorka programu Święto Drzewa.

Więcej informacji:

Konkurs „Zbieraj makulaturę, ratuj konie” >>>>>

Konkurs „Czarodziejskie drzewo” >>>>>

http://swietodrzewa.pl/

 

 

Ten wpis umieszczono w kategorii Czarodziejskie Drzewo, Konkursy, Zbieraj makulaturę, ratuj konie i otagowano jako , , , , , , , . Zarówno komentarze jak i trackbacki są aktualnie wyłączone
  • Polub nas na Facebook

    Facebook Pagelike Widget