ZAPROSZENIE NA WARSZTATY „TAJEMNICZY OGRÓD”

Klub Gaja zaprasza do udziału w warsztatach „Tajemniczy Ogród” w ramach projektu Klubu Gaja „Święto Drzewa – ogrody dla klimatu”, realizowanego z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego z Funduszy EOG.

Podczas warsztatów wspólnie wypracujemy założenia projektu Tajemniczego Ogrodu, który powstanie na terenie nieużytku cmentarza żydowskiego przy ul. Cieszyńskiej w Bielsku-Białej. Miejsce to zostanie udostępnione mieszkańcom miasta oraz będzie służyło szerokiej edukacji na temat ochrony klimatu i wspierało rozwój zielono-błękitnej infrastruktury miasta, która łagodzi skutki zmian klimatu i wspiera różnorodność biologiczną.

Warsztaty odbędą się w dniach 22-23 czerwca 2021 roku we współpracy z Miastem Bielsko-Biała, Gminą Wyznaniową Żydowską w Bielsku-Białej i Galerią Bielską BWA, przy udziale specjalistów m.in. architektów krajobrazu, historyka, biologa.

Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona. Zgłoszenia do udziału w warsztatach prosimy przesyłać na adres e-mail: j.migdal@klubgaja.pl w terminie do 15.06.2021r.

PROGRAM WARSZTATÓW >>>

 

Ten wpis umieszczono w kategorii Bez kategorii. Zarówno komentarze jak i trackbacki są aktualnie wyłączone
  • Polub nas na Facebook

    Facebook Pagelike Widget