Klub Gaja na spotkaniu Partnerstwa dla Klimatu

W dniu 6 marca 2015 r. przedstawiciel Klubu Gaja wzięli udział w corocznym spotkaniu Partnerów Platformy „Partnerstwo dla Klimatu”. Spotkanie prowadził Pan Leszek Drogosz Dyrektor Biura Infrastruktury Urzędu m.st. Warszawy.

Prezentacja działań Klubu Gaja w ramach Partnerstwa dla Klimatu.Pan Leszek Drogosz na wstępie przedstawił  prezentację nt. Inicjatyw realizowanych w ramach Platformy „ Partnerstwo dla Klimatu”  przez m.st. Warszawa  oraz pozostałych Partnerów w roku 2014 na rzecz zrównoważonego rozwoju, w tym ochrony środowiska i klimatu. Nakreślił on również krótki plan działań, które  Miasto planuje realizować samodzielnie w roku 2015 w jak i w  zakresie współpracy z Partnerami Platformy. Następnie Przedstawiciele Partnerów przedstawili  informacje podsumowujące działania, które były realizowane przez nich w roku 2014 oraz plany związane z działaniami, które będą realizowane w roku 2015. Klub Gaja zaprezentował działania związane z programami edukacji ekologicznej Święto Drzewa oraz Zaadoptuj rzekę. Na zakończenie spotkania wręczono Partnerom Certyfikaty Partnera dla Klimatu.

Więcej informacji >>>

Zobacz wydarzenie na facebook >>>

Ten wpis umieszczono w kategorii Newsy, Święto Drzewa, Wydarzenia i otagowano jako , , , , , , . Zarówno komentarze jak i trackbacki są aktualnie wyłączone
  • Polub nas na Facebook

    Facebook Pagelike Widget