Czarodziejskie Drzewo – na zgłoszenia czekamy do końca maja!

Klub Gaja zaprasza do udziału w konkursie Czarodziejskie Drzewo. Jest to niezwykły konkurs, prowadzony w ramach programu edukacji ekologicznej Święto Drzewa. W ubiegłorocznej edycji wspólnie z blisko 46 000 uczestników z całej Polski posadziliśmy ponad 130 000 drzew! Z okazji sadzenia organizowane były także różnorodne działania dla drzew.

W konkursie wyłonieni zostaną laureaci nagrody Czarodziejskiego Drzewa za osiągnięcia w programie edukacji ekologicznej Święto Drzewa w 4 kategoriach:

  • za największą ilość posadzonych drzew;
  • za współpracę i ilość uczestników, nawiązywanie współpracy z różnymi podmiotami i społecznością lokalną, zawiązywanie partnerstw na rzecz środowiska;
  • za najciekawsze przeprowadzenie działań;
  • za działania na rzecz ochrony klimatu( m.in. działania związane z oszczędzaniem energii, wody, segregacją odpadów; promowanie ekologicznego stylu życia).

Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest nadesłanie przez uczestników wypełnionych formularzy zgłoszeniowych na adres e-mail: swietodrzewa@klubgaja.pl lub na adres pocztowy: Klub Gaja, ul. Parkowa 10, 43-365 Wilkowice (najlepiej nagrane na płytę CD).

Uczestnikami konkursu mogą być wszystkie podmioty, m.in. placówki oświatowe, nadleśnictwa, samorządy, instytucje, firmy czy osoby prywatne. Nagrodami w konkursie są statuetki Czarodziejskiego Drzewa, które laureaci otrzymają podczas inauguracji programu Święto Drzewa – 9. października 2015 roku, w Warszawie.

Na zgłoszenia czekamy  do 31 maja 2015 r.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną Święto Drzewa oraz regulaminem konkursu

Wszystkim uczestnikom, którzy wysłali już zgłoszenia serdecznie dziękujemy.
Prosimy nie wysyłać zgłoszeń ponownie.

Ten wpis umieszczono w kategorii Artykuły, Czarodziejskie Drzewo, Newsy i otagowano jako , , , , , , . Zarówno komentarze jak i trackbacki są aktualnie wyłączone
  • Polub nas na Facebook

    Facebook Pagelike Widget