Ostatnie dni głosowania na Drzewo Roku 2015

Dąb Bolko z Hniszowa nadal na prowadzeniu, lecz reliktowa sosna z Sokolicy depcze mu po korzeniach, o trzecie miejsce walczą, konar w konar, platan Cesarz i grab Jacek. Klub Gaja przypomina, że głosy w konkursie Drzewo Roku 2015 można oddawać tylko do końca czerwca. Jeśli jeszcze nie zagłosowałeś na swojego faworyta, zrób to jak najszybciej!

Drzewo Roku 2015Głosy można oddawać na stronie www.drzeworoku.pl. Po zagłosowaniu prosimy o potwierdzenie swojego głosu poprzez kliknięcie w link, który znajduje się w wygenerowanej wiadomości e-mail. To z drzew, które uzyska największe poparcie internautów zdobędzie tytuł Drzewo Roku 2015 oraz będzie reprezentowało Polskę w międzynarodowym konkursie Europejskie Drzewo Roku w lutym 2016r.

Głosowanie zostanie zamknięte 30.06.2015 o godzinie 24.00, oficjalne wyniki zostaną opublikowane już 1. lipca, o godzinie 12.00 na stronie www.drzeworoku.pl.

Zapraszamy do odwiedzenia finalistów i zwycięzców wszystkich edycji konkursu Drzewo Roku poprzez aplikację mobilną „Drzewa z klimatem” Klubu Gaja. Przedstawia ona ciekawe przyrodniczo, historycznie i kulturowo drzewa w Polsce, a także atrakcje turystyczne oraz atlas drzew. Można pobrać ją bezpłatnie w sklepie Google Play i App Store.

Zagłosuj na Drzewo Roku 2015!

Czytaj więcej o finalistach >>>

Konkurs Drzewo Roku prowadzony jest w ramach Programu Święto Drzewa dofinansowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Patronaty: Minister Środowiska, Minister Edukacji Narodowej, Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, Wojewoda Śląski, Marszałek Województwa Śląskiego. Patronat medialny: Program 1 Polskiego Radia. Partnerzy strategiczni: Lasy Państwowe, LeasePlan Fleet Management (Polska).  Partnerzy:  Troton, Eco Service, Green Project, Ashoka. Współpraca: Partnerstwo dla Klimatu, Nadace Partnerstvi, Uniwersytet Śląski, Kampania Miliarda Drzew dla Planety.

Fot. Wojciech Grzanka; Dąb Słowianin Drzewo Roku 2014.

Ten wpis umieszczono w kategorii Artykuły, Drzewo Roku, Święto Drzewa i otagowano jako , , , , , , , , . Zarówno komentarze jak i trackbacki są aktualnie wyłączone
  • Polub nas na Facebook

    Facebook Pagelike Widget